Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X

16 wrz 2015

Przetwory, etykiety itp.


Moje życie to nie tylko kartki papieru, nożyczki i klej. Ostatnimi czasy staram się być również perfekcyjną panią domu. Sprzątam, gotuję, urządzam, organizuję. Staję się coraz lepsza i ciągle chcę więcej. Już nie wystarcza mi fakt, że ręczniki są idealnie złożone, a przyprawy uporządkowane w słoiczkach i opisane. Przyszedł więc czas na przetwory. Wizyta w domu rodziców stała się idealną okazją. Mama pomoże i wszystko będzie dużo szybciej no i z pewnością będzie smaczniej :) Bo to przecież u mamy zawsze smakuje najlepiej. Smutne słoiczki nie dawały mi jednak spokoju i postanowiłam je jakoś delikatnie poprawić. Stworzyłam więc własne etykiety. I oto jak prezentują się moje słoiczki po małej metamorfozie :)
Do pobrania :

I koniecznie pochwalcie się swoimi słoiczkami !Dla lepszej organizacji polecam Wam również Tygodniowy Plan Menu znaleziony u pewnej Perfekcyjnej :)
Mi bardzo przypadł do gustu, dlatego chętnie skorzystałam i wydrukowałam sobie kilka kartek, mam nadzieję, że pomoże w organizacji obiadków. Wam również polecam !

1 komentarz:

  1. Bardzo mi miło :) A jeśli ktoś chce ściągnać Menu to zapraszam :)

    http://perfekcyjnawdomu.pl/tygodniowy-plan-menu-lista-zakupow-pliki-do-sciagniecia

    OdpowiedzUsuń